Picture of Ольга Дворська
Шановні викладачі!
Автор Ольга Дворська - п'ятниця 4 вересень 2015 07:45
 

Шановні викладачі!


Вітаємо Вас с початком учбового року, та нагадуємо про необхідність викласти нові учбові матеріали до системи «Moodle».


1. З деталями роботи в системі «Moodle» Ви можете ознайомитись у документі - Робота викладачів та студентів з системою дистанційного навчання, що є на сайті.


2. У цьому повідомленні нагадуємо Вам, що перед тим як наповнювати систему новим матеріалом необхідно зробити резервну копію попередньої інформації та видалити усі непотрібні попередні матеріали.


3. Вимоги до нових матеріалів наступні:

  • програма дисципліни - в форматі html. (pdf використовувати небажано).

  • лекції - текстову частину в форматі html; графічні матеріали в форматах gif, bmp, jpg, jpeg, png; формули вбудовуються html в форматі tex, або в форматі графічного матеріалу; вбудовані відеоматеріали (які зберігаються на сервері ЦДН) в форматі flv; презентації і флеш-программи в форматі swf.

  • практичні та лабораторні заняття - текстову частину в форматі html; графічні матеріали в форматах gif, bmp, jpg, jpeg, png; формули вбудовуються html в форматі tex, або в форматі графічного матеріалу; вбудовані відеоматеріали (які зберігаються на сервері ЦДН) в форматі flv; презентації і флеш-программи в форматі swf.

  • тести - в форматі html.

  • методичні вказівки, додаткові текстові джерела - в форматі html або pdf.

  • Верстку та форматування вєб-сторінок рекомендовано робити за допомогою вбудованого в сайт WYSIWYG HTML-редактора, або спеціалізованого програмного забезпечення такого як: Notepad++, PsPad, Komodo Edit, Macromedia Dreamweaver MX, AdobeGolive, Adobe LiveMotion, COFFECUP HTML Editor тощо.

4. Просимо Вас звернути особливу увагу, що підручники на сайт системи не викладаються. Ви маєте надати їх в електронному форматі до ЦДН.

5. Якщо на кафедрі змінився перелік дисциплін, то просимо Вас надати новий перелік у наступному вигляді:

Назва дисципліни згідно навчального плану (курс, спеціальність)

ПІБ

викладача

Посада, вчений ступінь

Електронна адреса

Примітки
6. Дані про дисципліни та їх відповідальних повинні бути завірені підписом завідуючого кафедри.


Директор ЦДН С.О. Ляшенко